HORECA FUAR

19-22 Şubat 2020 tarihlerinde, Fuarizmir /Gaziemir’de sektör profesyonellerinin bir araya geleceği “HORECA FAIR Ege Uluslararası 5. Otel Ekipmanları, Ağırlama Konaklama Teknolojileri Fuarı”nda, Sizleri, bu büyük buluşmaya davet ederiz.

19 – 22 Şubat 2020’de BULUŞUYORUZ.

Ankara Cad. No:97 Bağcılar İşhanı Kat. 6 Bayraklı – İZMİR

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  Fuar Hakkında

HORECA FAIR EGE ULUSLARARASI OTEL EKİPMANLARI, AĞIRLAMA KONAKLAMA TEKNOLOJİLERİ FUARI ülke genelinden katılımcısı ve ziyaretçisi ile İzmir’de varlığını kanıtladı.

İzmir’de gerçekleştirildiği daha ilk yılında büyüme potansiyelini göz önüne çıkaran fuar, katılımcı memnuniyeti ve katkı sağlayan kurumların destekleri ile 2020 için hazırlıklarına başladı.

Dünya turizm hareketi içinde Türkiye son yıllarındaki kayıplarını telafi ederek hızla büyümeye devam ediyor. 2019 ile başlayan süreçte 2020-2021-2022-2023 yıllarında Turizm hareketliğinin artarak devam edeceği ön görülmektedir. HORECA FAİR’ da hızla gelişmekte olan Turizm sektöründeki yeni yatırımları ve var olan yatırımların ihtiyaçları karşılamak için, Turizm sektörü ile tedarikçilerini bir araya getiren önemli organizasyon özelliği kazanmıştır.

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK)’in gücü ile yeniden şekillenen HORECA FAIR EGE ULUSLARARASI OTEL EKİPMANLARI VE AĞIRLAMA KONAKLAMA TEKNOLOJİLERİ FUARI sektör içinde yer alan ve almak isteyen firmaları Türkiye’nin en büyük ve modern fuar alanında Yurt içinden ve Yurt Dışından sektör profesyonelleri ile buluşturacak.

TÜROFED üyesi Kültür ve Turizm Bakanlığı belgeli yaklaşık % 60 Tesisin Genel Müdür, Satın Alma yetkililerinin Turizm sezonu öncesi nihai satın alma kararlarını verecekleri HORECA FAIR alım heyetleri ve ikili görüşmelere zemin oluşturacak nihai organizasyon özelliğini 2020 yılında da sürdürecek.
HORECA sektörü A-Z’ye tüm ihtiyaçlarını fuardan karşılayacak. 2,5 milyar dolar ihracat hacmine sahip sektörün ticaret odaklı fuarı “EGE OTEL EKİPMANLARI’NDA, geçen yıllardan farklı olarak otel ve mutfak ekipmanlarının yanında restoran, pastane, kafe ve catering şirketlerinin kurulumdan nihai müşteriye ulaşan sürece kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler yer alacak.

Kurumsal satın almacıların, yanında yeni işletme sahibi olacaklar ve işletmesini yenileyecek tüm yatırımcılar; tekstilden televizyona, klimadan fincana, dekorasyon ürünlerinden peyzaj ve bahçe mobilyalarına, SPA malzemeleri ve havuz ekipmanlarına kadar tüm ihtiyaçlarını bu fuardan tedarik edecekler.

Gördük ki; fuar ile eş zamanlı olarak düzenlenen workshoplar, showlar, yarışmalar ve seminerler oldukça dikkat çekti. Biz de şimdiden 2020 yılı için pek çok renkli nitelikli aktiviteyi sizlerle buluşturmak üzere hazırlıklarımızı sürdürmekteyiz.

19-22 Şubat 2020 tarihlerinde, Fuarizmir /Gaziemir’de sektör profesyonellerinin bir araya geleceği “HORECA FAIR Ege Uluslararası Otel Ekipmanları, Ağırlama Konaklama Teknolojileri Fuarı”nda, Sizleri, bu büyük buluşmaya davet ederiz.

** Bu Fuar 5174 Sayılı Kanun Gereğince TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) İzni İle Düzenlenmektedir.