HORECA FUAR

13 – 16 Şubat 2024 tarihlerinde, Fuarizmir /Gaziemir’de sektör profesyonellerinin bir araya geleceği “Horeca Fair Uluslararası Otel Restourant, Cafe, Çamaşırhane Ekipmanları, Ağırlama Ve Konaklama Teknolojileri Fuarı”na Sizleri, bu büyük buluşmaya davet ederiz.

19 – 22 Şubat 2020’de BULUŞUYORUZ.

Ankara Cad. No:97 Bağcılar İşhanı Kat. 6 Bayraklı – İZMİR

info@glplatformfuar.com

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  Fuar Hakkında

GL Platform Fuarcılık olarak düzenlediğimiz, ülkemizin kalkınmasında önemli etkenler arasında önde gelen turizm ve fuarcılık sektörünün bir arada olduğu ve birbirine katkı sağladığı organizasyonlar arasında yer alan Horeca Fair Uluslararası Otel Restourant, Cafe, Çamaşırhane Ekipmanları, Ağırlama Ve Konaklama Teknolojileri Fuarı ve bir diğer parçası Horeca Fair Uluslararası Ev Dışı Tüketim Fuarı 22 – 25 Ocak 2025 yılında kapılarını yeniden açmaya hazırlanıyor.

Fuarizmirde  4.sini gerçekleştirdiğimiz organizasyon her geçen yıl büyüyen yapısı, alanında düzenlenen ihtisas sektörlerine sağladığı ticari katkı, renkli ve eğlenceli içeriği ile dikkat çekmeye, beklentilerin karşılık bulduğu bir platform olmaya devam ediyor.

Başta Ege Bölgesi olmak üzere ülke genelinde turizm sektörü içinde faaliyet gösteren Otel, Restoran, Cafe, Pastane, Catering, Eğlence Mekanları, Misafirhaneler, Hastaneler, Yurtlar vb. işletme ve kuruluşların ekipman ve Ev Dışı Tüketim ihtiyaçlarının karşılanması ve yeniliklerin sergilenmesi amacıyla gerçekleşen organizasyon her geçen yıl büyüme potansiyelini yükselterek sadece bölge değil ülke genelinden de katılımcı ve ziyaretçi sayısını artırmaktadır

HORECA FAİR, İzmir ve Ege Bölgesine turizm ve gastronomi tanıtım olarak fayda sağlamayı amaçladığı gibi Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinden de alım heyeti ve profesyonel ziyaretçilere ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye Fırıncılar  Federasyonu ile düzenleyeceğimiz Horeca Fair tanınmış medyatik isimler ve ulusal / uluslararası şeflerle düzenlenen çeşitli etkinliklerle basınımızın ilgiyle takip ettiği bir fuar organizasyonudur. Fuar süresi boyunca Söyleşi, Panel ve Şovlardan oluşan etkinlikler gerçekleşecektir.

Fuar kapsamında geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi T.C Ticaret Bakanlığı ve Ege İhracatçı Birlikleri koordinasyonunda yabancı alım heyeti gerçekleştirildiği gibi, yanı sıra Avrupa ve Balkan Ülkeleri, Sırbistan, Kosova, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Türki Cumhuriyetler, Güney Afrika, Mısır, Fas, BAE ve Orta Doğu ülkelerinden özellikle turizmle ilişkili satın alma yetkisi bulunan işletme ve ithalatçılar nezdinde profesyonel ziyaretçi çalışmaları tarafımızca yürütülmüştür.

İzmir’de gerçekleştirildiği üçüncü yılında da büyüme potansiyelini göz önüne çıkaran fuar, katılımcı memnuniyeti ve katkı sağlayan kurumların destekleri ile 2025 için hazırlıklarına başladı.

HORECA FAİR’ da hızla gelişmekte olan Turizm sektöründeki yeni yatırımları ve var olan yatırımların ihtiyaçları karşılamak için, Turizm sektörü ile tedarikçilerini bir araya getiren önemli organizasyon özelliği kazanmıştır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı belgeli Tesislerin Genel Müdür, Satın Alma yetkililerinin Turizm sezonu öncesi nihai satın alma kararlarını verecekleri HORECA FAIR alım heyetleri ve ikili görüşmelere zemin oluşturacak nihai organizasyon özelliğini 2025 yılında da sürdürecek.

Fuar ile eş zamanlı olarak düzenlenen workshoplar, showlar, yarışmalar ve seminerler oldukça dikkat çekti. Biz de şimdiden 2025 yılı için pek çok renkli nitelikli aktiviteyi sizlerle buluşturmak üzere hazırlıklarımızı sürdürmekteyiz.

Sizleri, 22 – 25 Ocak 2025 tarihlerinde, Fuarizmir /Gaziemir’de sektör profesyonellerinin bir araya geleceği “HORECA FAIR Uluslararası Otel Restourant, Cafe, Çamaşırhane Ekipmanları, Ağırlama Ve Konaklama Teknolojileri Fuarı”ndaki büyük buluşmaya davet ederiz.

 

“BU FUAR 5174 SAYILI  KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR”