HORECA FUAR

13 – 16 Şubat 2024 tarihlerinde, Fuarizmir /Gaziemir’de sektör profesyonellerinin bir araya geleceği “Horeca Fair Uluslararası Otel Restourant, Cafe, Çamaşırhane Ekipmanları, Ağırlama Ve Konaklama Teknolojileri Fuarı”na Sizleri, bu büyük buluşmaya davet ederiz.

19 – 22 Şubat 2020’de BULUŞUYORUZ.

Ankara Cad. No:97 Bağcılar İşhanı Kat. 6 Bayraklı – İZMİR

info@glplatformfuar.com

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  Temassız Fuar

Tüm Türkiye’den ve dünyadan satın almacılar yeni “Online B2B” programı sayesinde Horeca Fair katılımcıları ile buluşacak.

16 – 19 Şubat 2022 tarihlerinde Fuarizmir’de gerçekleştirilecek olan “HORECA FAIR” hibrit fuar olarak kapılarını açacaktır. Toplamda 27,000 satın almacıyı üreticilerle buluşturacak olan “HORECA FAIR Uluslararası Otel Ekipmanları ve Ev Dışı Tüketim Fuarı, hem fiziksel ziyaretçileri hem de “Online B2B” programı sayesinde, yurt içi ve yurt dışından seyahat edemeyen satın almacıları, katılımcı firmalarla buluşturacak.

 

HORECA KATILIMCILARI ONLINE PLATFORMDA

İzmir’de gerçekleştirildiği ikinci yılında da büyüme potansiyelini göz önüne çıkaran fuar, katılımcı memnuniyeti ve katkı sağlayan kurumların destekleri ile sektörün A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını fuardan karşılayacak. 2,5 milyar dolar ihracat hacmine sahip sektörün ticaret odaklı fuarı Horeca Fair sahip olduğu satın almacı portföyünü, Online B2B programı ile katılımcı firmalar için yeni satış ve ihracat kanallarına dönüştürüyor.

Online B2B programı ile Hibrit fuarı olan Horeca Fair, satın almacıları hem fuarda hem de dijital ortamda ağırlayarak katılımcıları için maksimum ticaret fırsatları yaratacak.

FUAR ESNASINDA ONLINE VE FİZİKİ TOPLANTILAR

Fuar öncesinde katılımcı firmaların ürünlerini satın almacılara sergileyebileceği, aynı zamanda fuar esnasında hem online hem de fiziki toplantılar yapabilecekleri Online B2B Programı, Horeca Fair katılımcıları ile satın almacılarını buluşturacak.

Program sayesinde 10,500’den fazla seyahat edemeyen satın almacı, Horeca Fair’e dahil olarak katılımcı firmalar ile iletişime geçecek ve satın alma işlemlerini bu platform aracılığıyla gerçekleştirecek.

Geçtiğimiz yıl 2,5 Milyar dolar değerinde ticaret hacmi yaratan Horeca Fair olarak yeni Online B2B platformuyla, 2022 yılında da katılımcılarına ihtiyaç duydukları ihracat fırsatlarını yaratacak.

Kurumsal satın almacıların, yanında yeni işletme sahibi olacaklar ve işletmesini yenileyecek tüm yatırımcılar; tekstilden televizyona, klimadan fincana, dekorasyon ürünlerinden peyzaj ve bahçe mobilyalarına, SPA malzemeleri ve havuz ekipmanlarına kadar tüm ihtiyaçlarını tedarik edeceği Horeca Fair’de yerinizi alın.

Sizleri, bu büyük buluşmaya davet ederiz.