HORECA FUAR

17-20 Şubat 2021 tarihlerinde, Fuarizmir /Gaziemir’de sektör profesyonellerinin bir araya geleceği “HORECA FAIR Ege Uluslararası Otel Ekipmanları, Ağırlama Konaklama Teknolojileri Fuarı”nda, Sizleri, bu büyük buluşmaya davet ederiz.

19 – 22 Şubat 2020’de BULUŞUYORUZ.

Ankara Cad. No:97 Bağcılar İşhanı Kat. 6 Bayraklı – İZMİR

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  Sururi ÇORABATIR

Sururi ÇORABATIR

Ürünlerini tanıtmak ve pazarlamak isteyen tedarikçiler ile konaklama sektörünün yöneticileri, genel müdürleri, satın alma müdürleri ve insan kaynakları müdürleri HORECA Fuarı’nda bir araya geldi. Ve etkinlik sayesinde turizmcilerimiz, sektörün rekabetçi ortamında tesislerini genç tutabilmek için gereken fırsatı yakalarken tedarikçilerimiz ise otellerin sorumlularıyla farklı zamanlarda birer birer görüşmek yerine fuar süresince organize görüşmeler yapabilme imkanı buldu. Gelişen ve sürekli değişen konaklama ihtiyaçlarını tek bir çatı altında bulabildiğimiz fuarda, tedarikçiler ve turizmcilere sezon öncesinde sağladığı iki yönlü faydaların öneminden söz etmek mümkündür.

Turizm ve konaklama sektörü paydaşlarına, tüm tedarikçilerimize ve üyelerimize HORECA Fuarı’na verdikleri destek ve katkılar için teşekkür ediyor; bu başarılı fuarın bir parçası olmak isteyen herkesi önümüzdeki yıllarda da ETİK ile işbirliğimizin verdiği güce dayanarak destek vereceğimiz  fuara katılmaya ve destek vermeye çağırıyoruz.