HORECA FUAR

17-20 Şubat 2021 tarihlerinde, Fuarizmir /Gaziemir’de sektör profesyonellerinin bir araya geleceği “HORECA FAIR Ege Uluslararası Otel Ekipmanları, Ağırlama Konaklama Teknolojileri Fuarı”nda, Sizleri, bu büyük buluşmaya davet ederiz.

19 – 22 Şubat 2020’de BULUŞUYORUZ.

Ankara Cad. No:97 Bağcılar İşhanı Kat. 6 Bayraklı – İZMİR

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  Rahmi YILMAZ

Rahmi YILMAZ

Gastronomi turizminin lokomotifi aşçılardır ve gastronomi turizminin gelişmesi için aşçılara büyük sorumluluk düşmektedir. Bizde HORECA Fuarı’nda 17 ülkeden gelen şeflerimizle düzenlediğimiz yarışmalar ile gastronomi sektöründe Ege’nin dünyaya nam salmış lezzetlerini İzmir’de tanıtma fırsatı bulduk.

Son yıllarda gastronomi turizminde, sağlıklı beslenme ve yöresel ürünler talep edilmektedir. Değişen bu talebin altyapısını Executive şeflerimiz ile birlikte HORECA Fuarı’nda oluşturmaktayız. Bunun yanında tedarikçi firmalarımızla bir araya gelip, fikir alışverişinde bulunarak yenilikleri yakından takip etme şansı elde ettik.

Sektörün tüm paydaşlarına, tedarikçilerimize ve birçok ülkeden gelen şeflerimize verdikleri destek ve katkılardan dolayı teşekkür ediyor ve önümüzdeki yıllarda gerçekleştireceğimiz fuarlara katılmaya ve destek vermeye davet ediyoruz.