HORECA FUAR

17-20 Şubat 2021 tarihlerinde, Fuarizmir /Gaziemir’de sektör profesyonellerinin bir araya geleceği “HORECA FAIR Ege Uluslararası Otel Ekipmanları, Ağırlama Konaklama Teknolojileri Fuarı”nda, Sizleri, bu büyük buluşmaya davet ederiz.

19 – 22 Şubat 2020’de BULUŞUYORUZ.

Ankara Cad. No:97 Bağcılar İşhanı Kat. 6 Bayraklı – İZMİR

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  Mehmet İŞLER

Mehmet İŞLER

HORECA FAIR, otel tekstili, mobilyaları, mutfak, otel odası, çamaşırhane, restoran ürün ve ekipmanları, aydınlatma, güvenlik sistemleri, havuz ve aksesuarları, soğutma grupları, otel ve restoran yapı danışmanlık firmalarını ağırlayarak konaklama sektörü için önemli bir etkinlik oldu.  Günümüzde hızla değişen ve gelişen sektör ihtiyaçlarını, yenilikçi teknolojileri tek bir çatı altında karşılayabildiğimiz HORECA Fuarı’nda, ürün ve hizmetlerini pazarlamak, satmak için uğraş veren tüm tedarikçi kardeşlerimiz, sektör yetkilileri ile bu fuarda buluşarak önemli avantajlar ve tasarruf sağladılar.

Turizm ve konaklama sektörü paydaşlarıyla tüm tedarikçilerimize ve üyelerimize HORECA fuarına verdikleri destek ve katkılar için teşekkür ediyor, önümüzdeki yıllarda düzenlenecek fuarlara katılmaya ve destek vermeye çağırıyoruz.